Соколова гора

Клуб «Соколова гора» був заснований у 1968 році у мальовничому куточку Житомира - селищі Лісове (вул. Максютова). У 1992 році був переведений на баланс міської ради та згодом приєднаний до міського будинку культури, як його філія.

Клуб являється центром відпочинку та дозвілля для жителів мікрорайону та місцевої школи (ЗОШ №15). У приміщенні клубу працює філія ЦБС №5.

На базі клубу створені та працюють творчі об’єднання для дітей та дорослих:

Дитячий театральний гурток «Драматей»
Створений у 2005 році, гурток об’єднує дітей різного шкільного віку. Юні актори беруть участь у виставах, концертах, тематичних вечорах для дітей та дорослих.

Дитячий гурток художнього слова «Акцент»
Створений у 2005 році. Головне завдання гуртка - розвиток літературних смаків у дітей та молоді. Учасники колективу беруть участь у різноманітних конкурсах художнього слова.

Дитячий  гурток східного танцю «Зейна»
Створений у 2010 році. В колективі займаються діти старшого шкільного віку. Педагог навчає не лише східній хореографії, а й культурі східних країн.

Дитячий гурток сучасного танцю «Драйв»
Створений у 2013 році. Колектив об’єднує дітей, яким цікава сучасна хореографія. Хоча колектив ще молодий, але бере участь в хореографічних конкурсах, концертах та вечорах, які проводяться на базі клубу.

Гурток східного танцю «Сапфір»
Створений у 2010 році. В колективі займаються люди середнього віку, яким цікава східна культура та саморозвиток організму.

Любительське об’єднання «Клуб любителів танцювальної музики»
Створений у 2011 році. Клуб пропагує музичний розвиток населення мікрорайону.

Любительське об’єднання «Осінь»
Створене у 2011 році. «Осінь» об’єднує людей старшого віку, на зборах у них є можливість поспілкуватись на різноманітні теми, такі як: сад і город, сімейні рецепти, здоров’я.

Клуб "Соколова гора" - Палац культури м. Житомир
Клуб "Соколова гора" - Палац культури м. Житомир
Клуб "Соколова гора" - Палац культури м. Житомир
Клуб "Соколова гора" - Палац культури м. Житомир
Клуб "Соколова гора" - Палац культури м. Житомир

© 2013-2019 Комунальний заклад "Палац культури" Житомирської міської ради. Всі права захищені.